Deze website is niet goed met deze oude versie van Internet Explorer te bekijken. We raden u aan om naar de nieuwste versie van Internet Explorer te upgraden of gebruik te maken van Google Chrome of Firefox.
Chrsitiaan Huygens school

Contactgegevens


Protestants-christelijke basisschool Het Kompas

 

Directie: Sabine Robertson-Van der Haar

Intern begeleider: Gertrude Klaver-Vesseur

 

Telefoon

 

Christiaan Huygens Dronten 0321 33 94 34
Christiaan Huygens Zeewolde 036 52 21 55 6 

 

 

 

Contact met de groepsleerkracht 

 

Voor korte zakelijke vragen en het maken van afspraken kunt u contact opnemen met de leerkracht van uw kind. Wij willen u vragen om inhoudelijke zaken mondeling met de leerkracht te bespreken.

 

Gertrude Klavergertrudeklaver@codenz.nlIntern begeleider 
Jeannettewiltvank

jeannettewiltvank@codenz.nl

groep 3-4
Anitade Grootanitadegroot@codenz.nlgroep 6-7
Lindavan Keulenlindatreep@codenz.nlgroep 5
Lia Slöetjesliasloetjes@codenz.nlgroep 6-7
AnnetHendriksmaannethendriksma@codenz.nlgroep 8
HenrietteSwarthenrietteswart@codenz.nlgroep 5
PetraNijenhuispetranijenhuis@codenz.nlgroep 5-6
Sabine Robertsonsabinerobertson@codenz.nlLocatie-directeur
Jemima van derVeldejemimavandervelde@codenz.nlgroep 8
 Stefanie Idzinga stefanieidzinga@codenz.nl groep 7-8 
Nicole   Kooistranicolekooistra@codenz.nlgroep 5-6
EllekeSnippeellekesnippe@codenz.nlgroep 7-8
Suzannain 'tVeld suzannaintveld@codenz.nlCHB Zeewolde
Rinske   Deriga

rinskederiga@codenz.nl

CHA Zeewolde
Tabitha  Haansimonehaan@codenz.nl Huygensklas


 

Postadres 

 

Christiaan Huygens

Jupiterweg 25

8251 AW Dronten 

 

E-mail: christiaanhuygens@codenz.nl

Websitewww.christiaanhuygensdronten.nl

 








    • klik willekeurig op de pagina om dit venster te sluiten
    • klik willekeurig op de pagina om dit venster te sluiten

Gerealiseerd door het OS-Scholenpakket - Uw school online